Moje tipy na rozšíření pro Google Chrome – 2. část

Moje tipy na rozšíření pro Google Chrome – 2. část

Navážu tedy na minulou část tohoto „seriálu o rozšířeních“.


Bloguj
Už podle názvu je účel opět, a jistě ne naposled, zcela zřejmý. Doplní vedle „klíče“ ikonku Bloggera, u kterého se po kliknutí objeví pop-up okno s možností vytvoření článku na Bloggerovi. Může se hodit pro případ, že jste na nějaké stránce a chcete napsat o článku či zprávě co se na ní nachází. 

Cloud Save
Tohoto doplňku si celkem cením a vřele ho doporučuji, jestliže používáte některou ze služeb, která je podporována. Cloud Save umožnuje ukládat co obstojného množství online služeb. Momentálně jsou podporovány tyto služby:  Google Docs, Box.net, Dropbox, SugarSync, Facebook, Picasa, Flickr, Twitpic a další.

Code Highlight 
V případě, že se se zabýváte programováním, tak jste pravděpodobně narazili na internetu na kódy, které jsou jen „copy&paste“ a těžko se v nich vyznávalo. Ačkoli se programováním tolik nezaobírám, ale jelikož se na škole učím Javu, tak dost často hledám info na netu a díky tomuto doplňku mám zdrojové kódy pěkně zvýrazněné. Styl zvýraznění je možné i měnit.

Zdroj obrázku: Webstore stránka doplňku

Currency Converter 
Pokud nakupujete v zahraničí nebo si chcete jen přepočítat cenu, tak mohu doporučit tento konventor získávající data z Yahoo Finace. Obsahuje snad všechny měny na které si vzpomenete.

Download 
Není třeba téměř co dodávat. Jedná se o ikonku umožňující otevření panelu se staženými či stahovanými soubory.

Elegant Calculator 
Takto schopnou kalkulačku v prohlížeči jsem si oblíbil díky velkému množství funkcí, které obsahuje. Není to již jen +, – , *, : .
Obsahuje takové funkce jako mocniny, odmocniny, goniometrické funkce nebo převody ze stupňů na radiány a opačně.
  • Pokud se ti článek líbil, tak sdílení potěší 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 30 = 33