Moje tipy na rozšíření pro Google Chrome – 5. část

Moje tipy na rozšíření pro Google Chrome – 5. část

Opět jsem přichystal několik tipů.


0″ jstcache=“9″ jsvalues=“.href:homepageUrl“ style=“color: blue;“>Read Later Fast
Pokud rádi a hodně čtete, probíráte velké množství webů nebo jen nechcete mít otevřených mnoho panelů, tak je tu pro Vás tato aplikace sloužící pro uložení stránek pro pozdější přečtení a to buď online nebo offline (bez stylů atd).Mnou jedno z nejpoužívanějších. Při hledání procházíte stránky, ale kvůli zmínce slova či spojení není pohodlné procházet celý web. Díky tomuhle doplňku můžete ihned přeskočit na tu část kde se vyskytuje a to od jednoho po několik míst v textu.

Rozšíření umožňující uložení, export, import a no prostě správu panelů.

Share Extensions 
Tak toto by se dalo označit za „machrovací“ nebo prostě „publikační“ doplněk. Umožňuje export seznamu rozšíření a aplikací, které si označíte do několika formátů (HTML,BBCode, Text a Wiki).

Rychlý a konfigurovatelný přístup ke službám Googlu.

Jistě to znáte. Zavíráte několik panelů včetně toho jednoho nechtěného. Normálně by jste museli jít do historie nebo kliknout v rámu okna pravým tlačítkem a povotevírat těch 10 později zavřených panelů. Nyní stačí kliknout na tento koš a vybrat si z kteréhokoli panelu od spuštění aktuální instance Chromu. Menší nevýhodou je absence obnovení historie požadovaního panelu.
  • Pokud se ti článek líbil, tak sdílení potěší 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 2 = 5