Nasazení Disqus pro psaní komentářů

Nasazení Disqus pro psaní komentářů

Tak jsem vyměnil původní systém komentářů za Disqus, který můžeme nalézt na mnoha dalších webech a blozích.

Nasazení Disqusu má výhody jak pro Vás návštěvníky, tak (myslím) i pro mě. Vy máte možnost psát komentáře po přihlášení přes Facebook, Twitter nebo Google účet. Domnívám se, že většina z Vás má alespoň jeden z těchto účtů a pokud ne, tak se lze jednoduše registrovat.

Pro mě to, jak doufám, přinese absenci nebo výrazné snížení množství spamu (poslední dobou 2 až 12 denně). 🙂

Všechny starší komentáře jsem exportoval, takže nechybí. A pokud se nemýlím a registrujete se do Disqusu s Vaším mailem, se kterým jste na různých webech vystupovali, tak Vám Disqus nabídne sjednocení těchto komentářů (účtů) do Vašeho nového účtu.

Tak snad se tato novinka zalíbí a podpoří komentování. 🙂

Odkaz na plugin Disqus

  • Pokud se ti článek líbil, tak sdílení potěší 😉

10 thoughts on “Nasazení Disqus pro psaní komentářů

  1. Já nasadil Disqus cvičně na můj web o cestování (www.ZivotNaCestach.cz) a byl jsem nadšený, ale narazil jsem na jeden problém a musel jej zase dočasně vypnout – mám totiž na webu možnost vložit komentář s „do follow“ odkazem, aby poctiví komentující mohli získat při komentování rovnou i zpětný odkaz, ale při nasazení Disqus jsem o tuto možnost přišel. Nevíte, jestli Disqus taky nenabízí nějakou možnost, jak mít přímo ve jméně odkaz na svůj web, prosím Vás?

  2. Nemate zkusenosti s tim, zeby se Vam komentare v Disqus nezobrazovali na webovce? Vidim komentar (notifikace emailem), odpovim na nej a na webove strance nic nevidim.
    Dekuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

27 + = 31