GDG Pardubice: přednáška Animate your HTML5 — Martin Gorner [25.2.]

GDG Pardubice: přednáška Animate your HTML5 — Martin Gorner [25.2.]

Na pardubické univerzitě nás několik založilo novou zájmovou GDG (Google Developer Group) skupinu a nyní přišla na řadu naše první akce na které vystoupí jako speaker Martin Gorner se svojí přednáškou o animacích a HTML5.

image

Animate your HTML5

Dnešní prohlížeče se stávají více a více operačními systémy samy o sobě. Jednou z velmi zajímavých vlastností je zobrazování animací, které mohou být použity pro účely vylepšení grafiky webu nebo až po vytvoření komplexní 3D hry, která poběží přímo v okně prohlížeče. Dnes se pro animované scény nevyužívá pouze jedna technologie, ale rovnou čtyři. Všechny umožňují vytvořit scénu s frekvencí 60 snímků za sekundu a to bez použití jakýchkoliv pluginů v prohlížeči.

Proto Vás my, jako nově vznikající GDG skupina v Pardubicích, zveme na naší historicky první pořádanou přednášku s názvem Animate your HTML5, kde vám Martin Gorner představí a prakticky ukáže vše, co dnešní moderní prohlížeče zvládnou.

Martin Gorner je rodákem z Bratislavy. Studoval v Paříži, první práci našel v Bristolu a dnes zodpovídá za vztahy s vývojáři v Německu. Pracoval na e-book technologiích u Mobipocketu jako třeba .mobi formát než se stal základem pro čtečky Kindle od Amazonu. Dalších několik let pracoval na pozici CEO v pobočce Amazonu Mobipocket. A nyní již od roku 2011 pracuje u Googlu.

Přednáška se bude konat v pondělí 25. února 2013 od 18:30 v prostorách Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice (náměstí Čs. legií 565).

Vstup je zdarma, je však nutné vyplnit registrační formulář na adrese:http://goo.gl/4EN9K

Po skončení se bude konat After Party. Její místo bude záležet podle počtu zájemců (viz registrační dotazník).

  • Pokud se ti článek líbil, tak sdílení potěší 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 31 = 38