Nejlepší rozšíření pro Google Chrome – III.díl

Nejlepší rozšíření pro Google Chrome – III.díl

Tak jsem se po čase zase vrátil k sepsání třetího a zároveň posledního dílu s tipy na rozšíření pro Chrome. Vzhledem k tomu, že jsem tento seriál navrhoval před cca třemi měsíci, tak od té doby se počet rozšíření zúžil o pět kousků, tudíž na poslední díl již nezbylo 9 rozšíření, ale jen čtyři. a tady jsou.

Rychlý přesun Google (od Googlu)

Pokud jste našli jako mnozí zalíbení v hledání na Googlu nebo to potřebujete v rámci pracovních či školních povinností tak toto rozšíření vám pomůže. Když něco vyhledáváte a kliknete na nějaký výsledek, tak hned není jasné, kde se hledaný řetězec vyskytuje. Při použití tohoto rozšíření se objeví v pravém dolním rohu okénku s částmi textu a zvýrazněným hledaným textem, v případě více výsledků, tak s více výsledky. Nemusíte tedy výskyt hledat, ale jen kliknete a jste tam.

[appbox chromewebstore okanipcmceoeemlbjnmnbdibhgpbllgc]

Silver Bird

Ačkoli Twitter tolik nepoužívám, tak se mi toto rozšíření hodí. Jde v podstatě jen o Twitter klienta vestavěného v Chromu s mnoha možnostmi nastavení.

[appbox chromewebstore encaiiljifbdbjlphpgpiimidegddhic]

Thin Scroll Bar

Pro toho, kdo příliš nepoužívá posuvníky velmi žádoucí rozšíření, které zužuje všechny (v některých případech ne) posuvníky.

[appbox chromewebstore ojmmnceaidnmminjjffpndcbdibelgam]

Uložit na Disk Google (od Googlu)

Vcelku užitečné rozšíření, která přidává do kontextové nabídky možnost uložení určitých typů obsahu jako jsou třeba obrázky nebo odkazy.

[appbox chromewebstore gmbmikajjgmnabiglmofipeabaddhgne]
  • Pokud se ti článek líbil, tak sdílení potěší 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

+ 47 = 54