Zakázání zamykací obrazovky ve Windows 8
Ač se mi Windows 8 opravdu líbí, tak tuto úpravu schvaluji, protože je dobře použitelná hlavně pro nedotyková zařízení. Důvodem k úpravě byla nesmyslnost mačkat nějakou klávesu před zadáním hesla na uzamčeném systému, tak aby jako opona vyjel obrázek nahoru. Ano, je to efektní a použitelné, ale na “dotykáčích”. Přijdeme o zobrazení notifikací a pod., ale na nedotykových zařízeních je …